Přístavba podkrovní místnosti

Rozšíření Attic Apartment Ostrava

Na přelomu roku 2016 a 2017 jsme prováděli výstavbu podkrovní místnosti pro Attic Apartment Ostrava za použití SDK příček tloušťky 100mm včetně zateplení stropu pomocí 160mm minerální vaty. Dále bylo nutné vyspravit a zaizolovat zdivo štítové zdi a vyrovnat jedinou zděnou zeď v místnosti ....

9 x foto

Oprava a nátěr fasády

Ostrava Blahoslavova ulice

Rekonstrukce domu byla provedena vyspravením poškozených, vymrzlých částí zdiva v okolí dešťových svodů, opravou původní omítky, celkovým přeštukováním a následným nátěrem Baumit.
Celková doba prováděných prací 35 dnů.

4 x foto

Zateplení fasády RD

Děhylov

Zateplení původní vlhkem a zvětráním poškozené fasády rodinného domu. Fasáda byla zateplena fasádním polystyrénem tloušťky 150mm, zapravena perlinkou a následně natažena finální probarvená omítka Baumit.

3 x foto

Rekonstrukce zděného jádra

Ostrava Muglinov

Rekonstrukce zděného jádra se samostaným WC a koupelnou. Dispozice zůstala původní, po osekání původních obkladů a dlažby výměněna elektroinstalace a vodovodní rozvod včetně odpadů. Provedeno vyrovnání podkladů a následný realizován nový obklad a dlažba. Původní stropy byly skryty sádrokartonovým podhledem.
Realizace trvala 20 dní.

12 x foto

Obklad stěny prodejny ALFA CZ

Ostrava Mariánské Hory

Obklad stěny prodejní plochy společnosti Alfa computer a.s. dle návrhu interiér designéra ing. Ivy Lukšové. Obklad byl realizován pokládkou plovoucí podlahy na ytongové a SDK příčky pro oživení velkoplošného showroomu prodejny.

7 x foto

Obklad koupelny s WC

Ostrava Muglinov

Realizace obkladu a dlažby sociální místnosti v Attic Apartment Ostrava !!!
Obklad a dlažba pokládána na základě 3D návrhu z nové řady obkladu RAKO z nabídky pro rok 2014. Objekt byl rekonstruován v prostorách půdního bytu cca 50let neobývaného.
Interiér je nyní kladně hodnocen hosty z celého světa.

15 x foto

Stavební úpravy kuchyně

Slezská Ostrava

Vyrovnání stěn a podlahy, obklad za kuchyškou linkou a obklad výklenku. Dlažba podlahy s podlahovým vytápěním. Realizace v termínu tří dnů od zahájení rekonstrukce kuchyně. Po montáži kuchyňské linky dolepení obkladu pod digestoř na míru.
Kuchyňskou linku na míru navrhla, vyrobila a na místě instalovala společnost A-typ Morava s.r.o.

17 x foto

Rekonstrukce koupelny

Ostrava Muglinov

Kompletní rekonstrukce koupelny dle 3D návrhu. Vyrovnání podlahy a stěn, obklad stěn realizován dlažbou o rozměru 30x60cm.
Podlaha položena beze spár imitací rustikálních dřevěných lamel o rozměru 90x15cm.

33 x foto

Zateplení panelového domu

Ostrava Hrabůvka

Zateplení domu pro společnost Omlux.
Provedeno polystyrénem tloušťky 150mm, na povrchovou úpravu fasády byly na přání investora použity materiály společnosti Baumit. Nátěr fasády proveden silikonovou fasádní barvou.
Celková doba realizace zateplení proběhla v době necelých tří měsíců.

5 x foto

Rekonstrukce umakartového jádra

Ostrava 2

Kompletní rekonstrukce umakartového jádra se samostaným WC a koupelnou vybouráním původních stavebních prvků.. Dispozice zůstala původní, vyzdívka tvárnicemi Ytong . Behem rekonstrukce byly upraveny a vyměněny rozvody vody, odpadů a elektroinstalace. Nové stropy ze sádrokartonu. Do nově vyzděneho jádra byly instalovány nové dveře s obložkovými zárubněmi. Rekonstrukce trvala tři týdny.

19 x foto

Stránky